Teren 1
09:30

Završeno
Skupina A - 01. kolo Tablica
Mehić/Bosnar 2 15 15
Pelin/Šprem 0 8 11
10:00

Završeno
Skupina B - 03. kolo Tablica
Ovčina/Humski 1 13 15 7
Krmpotić/Hanžić 2 15 12 11
10:30

Završeno
Skupina A - 02. kolo Tablica
Štimac/Nojić 2 15 15
Pelin/Šprem 0 7 12
11:00

Završeno
Skupina B - 01. kolo Tablica
Barić/Martinko 2 15 14 11
Krmpotić/Hanžić 1 12 16 6
11:30

Završeno
Skupina B - 01. kolo Tablica
Ovčina/Humski 2 15 15
Marić/Marić 0 8 8
12:00

Završeno
Skupina A - 03. kolo Tablica
Mehić/Bosnar 1 16 15 10
Štimac/Nojić 2 18 13 12
12:30

Završeno
Skupina B - 03. kolo Tablica
Marić/Marić 0 6 8
Barić/Martinko 2 15 15
13:00

Završeno
Skupina B - 02. kolo Tablica
Barić/Martinko 2 15 15
Ovčina/Humski 0 11 13
13:30

Završeno
Skupina B - 02. kolo Tablica
Krmpotić/Hanžić 2 15 15
Marić/Marić 0 6 6
14:00

Završeno
Skupina A - 01. kolo Tablica
Bosnar/Zelenika 2 11 15 11
Štimac/Nojić 1 15 7 9
14:30

Završeno
Skupina A - 02. kolo Tablica
Bosnar/Zelenika 2 11 15 11
Mehić/Bosnar 1 15 13 9
15:00

Završeno
Skupina A - 03. kolo Tablica
Pelin/Šprem 0 10 9
Bosnar/Zelenika 2 15 15
15:30

Završeno
1/8 finala - 1. utakmica
Štimac/Nojić 2 15 15
Žmire/Varga 0 6 10
16:00

Završeno
1/8 finala - 3. utakmica
Krmpotić/Hanžić 0 6 8
Matusina/Babok 2 15 15
16:30

Završeno
1/4 finala - 1. utakmica
Barić/Martinko 0 16 10
Štimac/Nojić 2 18 15
17:00

Završeno
1/4 finala - 3. utakmica
Bosnar/Zelenika 2 15 11 13
Matusina/Babok 1 11 15 11
17:30

Završeno
Polufinale - 1. utakmica
Štimac/Nojić 1 21 16 12
Čulo/Steinocher 2 18 21 15
18:30

Završeno
Finale
Čulo/Steinocher 2 16 15
Bosnar/Zelenika 0 14 8
Teren 2
09:30

Završeno
Skupina C - 01. kolo Tablica
Vrbanc/Šulc 1 15 14 14
Čulo/Steinocher 2 7 16 15
10:00

Završeno
Skupina D - 01. kolo Tablica
Matusina/Babok 2 15 15
Penezić/Nikolaus 0 8 4
10:30

Završeno
Skupina C - 01. kolo Tablica
Žmire/Varga 2 15 9 11
Poljičak/Hrgović 1 5 15 9
11:00

Završeno
Skupina D - 01. kolo Tablica
Kalinić/Kovačić 1 15 12 5
Filipan/Dolenec 2 12 15 11
11:30

Završeno
Skupina D - 02. kolo Tablica
Penezić/Nikolaus 0 7 8
Filipan/Dolenec 2 15 15
12:00

Završeno
Skupina C - 02. kolo Tablica
Čulo/Steinocher 2 15 15
Poljičak/Hrgović 0 13 13
12:30

Završeno
Skupina C - 02. kolo Tablica
Vrbanc/Šulc 2 15 15
Žmire/Varga 0 11 12
13:00

Završeno
Skupina D - 02. kolo Tablica
Matusina/Babok 1 13 15 6
Kalinić/Kovačić 2 15 8 11
13:30

Završeno
Skupina C - 03. kolo Tablica
Žmire/Varga 1 15 13 9
Čulo/Steinocher 2 11 15 11
14:00

Završeno
Skupina D - 03. kolo Tablica
Kalinić/Kovačić 2 15 15
Penezić/Nikolaus 0 9 9
14:30

Završeno
Skupina C - 03. kolo Tablica
Poljičak/Hrgović 0 6 12
Vrbanc/Šulc 2 15 15
15:00

Završeno
Skupina D - 03. kolo Tablica
Filipan/Dolenec 2 15 15
Matusina/Babok 0 10 9
15:30

Završeno
1/8 finala - 2. utakmica
Mehić/Bosnar 1 13 15 7
Kalinić/Kovačić 2 15 12 11
16:00

Završeno
1/8 finala - 4. utakmica
Ovčina/Humski 2 15 15
Vrbanc/Šulc 0 12 12
16:30

Završeno
1/4 finala - 2. utakmica
Čulo/Steinocher 2 11 16 11
Kalinić/Kovačić 1 15 14 9
17:00

Završeno
1/4 finala - 4. utakmica
Filipan/Dolenec 2 15 14 11
Ovčina/Humski 1 13 16 7
17:30

Završeno
Polufinale - 2. utakmica
Bosnar/Zelenika 2 21 23
Filipan/Dolenec 0 12 21
18:30

Završeno
Za 3. mjesto
Štimac/Nojić 2 15 15
Filipan/Dolenec 0 0 0

Obrada rezultata: www.furkisport.hr