Pravilnik
Siget Mix liga 2020
Ukupni poredak - Siget Mix liga 2020.
Pregled - Kvalifikacije Turnir 1
Pregled - Turnir 1
Pregled - Turnir 2
Pregled - Kvalifikacije Turnir 3
Pregled - Turnir 3
Svi rezultati - Kvalifikacije Turnir 1
Svi rezultati - Turnir 1
Svi rezultati - Turnir 2
Svi rezultati - Kvalifikacije Turnir 3
Svi rezultati - Turnir 3

Turnir 2



Po skupinama


Skupina A, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi Dobiveni setovi Izgubljeni setovi Količnik setova Količnik poena
1 Barić/Martinko 3 3 0 6 0 MAX 1.769
2 Pelin/Marić 3 2 1 4 3 1.333 1.024
3 Petričević/Rinkovec 3 1 2 3 5 0.600 0.927
4 Dodig/Dodig 3 0 3 1 6 0.167 0.639

Skupina B, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi Dobiveni setovi Izgubljeni setovi Količnik setova Količnik poena
1 Bosnar/Zelenika 3 3 0 6 0 MAX 1.525
2 Ovčina/Humski 3 2 1 4 3 1.333 1.114
3 Kunert/Pešut 3 1 2 3 5 0.600 0.846
4 Karuc/Mamić 3 0 3 1 6 0.167 0.758

Skupina C, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi Dobiveni setovi Izgubljeni setovi Količnik setova Količnik poena
1 Matusina/Babok 3 2 1 4 2 2.000 1.101
2 Žmire/Mišak 3 2 1 4 3 1.333 1.010
3 Ninčević/Stipić 3 1 2 2 5 0.400 0.865
4 Grgić/Abramović 3 1 2 4 4 1.000 1.037

Skupina D, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi Dobiveni setovi Izgubljeni setovi Količnik setova Količnik poena
1 Mehić/Bosnar 3 3 0 6 2 3.000 1.247
2 Kalinić/Kovačić 3 2 1 5 3 1.667 1.213
3 Čuček/Matić 3 1 2 4 4 1.000 1.274
4 Pandža/Kolarek 3 0 3 0 6 0.000 0.356
1/8 finala
 
 
 
 
 
  Pelin/Marić 2
 
 
1/8 finala - 1. utakmica14.06.15:00  
  Ninčević/Stipić 0
 
 
 
 
 
 
 
  Petričević/Rinkovec 1
 
 
1/8 finala - 2. utakmica14.06.15:00  
  Kalinić/Kovačić 2
 
 
 
 
 
 
 
  Ovčina/Humski 2
 
 
1/8 finala - 3. utakmica14.06.15:30  
  Čuček/Matić 1
 
 
 
 
 
 
 
  Kunert/Pešut 0
 
 
1/8 finala - 4. utakmica14.06.15:30  
  Žmire/Mišak 2
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
  Bosnar/Zelenika 2
 
 
   
1/4 finala - 1. utakmica14.06.16:00  
   
  Pelin/Marić 0
 
 
 
 
 
  Matusina/Babok 0
 
 
   
1/4 finala - 2. utakmica14.06.16:00  
   
  Kalinić/Kovačić 2
 
 
 
 
 
  Barić/Martinko 2
 
 
   
1/4 finala - 3. utakmica14.06.16:30  
   
  Ovčina/Humski 0
 
 
 
 
 
  Mehić/Bosnar 0
 
 
   
1/4 finala - 4. utakmica14.06.16:30  
   
  Žmire/Mišak 2
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika 2
 
 
   
   
   
Polufinale - 1. utakmica14.06.17:30  
   
   
   
  Kalinić/Kovačić 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Barić/Martinko 2
 
 
   
   
   
Polufinale - 2. utakmica14.06.17:30  
   
   
   
  Žmire/Mišak 1
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika 2
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale14.06.18:30  
   
   
   
   
   
   
   
  Barić/Martinko 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Kalinić/Kovačić 0
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Za 3. mjesto14.06.18:30  
   
   
   
   
   
   
   
  Žmire/Mišak 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Žmire/Mišak
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Obrada rezultata: www.furkisport.hr