Pravilnik
Siget Mix liga 2020
Ukupni poredak - Siget Mix liga 2020.
Pregled - Kvalifikacije Turnir 1
Pregled - Turnir 1
Pregled - Turnir 2
Pregled - Kvalifikacije Turnir 3
Pregled - Turnir 3
Svi rezultati - Kvalifikacije Turnir 1
Svi rezultati - Turnir 1
Svi rezultati - Turnir 2
Svi rezultati - Kvalifikacije Turnir 3
Svi rezultati - Turnir 3

Turnir 3



Po skupinama


Skupina A, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi Dobiveni setovi Izgubljeni setovi Količnik setova Količnik poena
1 Bosnar/Zelenika 3 3 0 6 2 3.000 1.195
2 Štimac/Nojić 3 2 1 5 3 1.667 1.072
3 Mehić/Bosnar 3 1 2 4 4 1.000 1.091
4 Pelin/Šprem 3 0 3 0 6 0.000 0.633

Skupina B, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi Dobiveni setovi Izgubljeni setovi Količnik setova Količnik poena
1 Barić/Martinko 3 3 0 6 1 6.000 1.389
2 Krmpotić/Hanžić 3 2 1 5 3 1.667 1.172
3 Ovčina/Humski 3 1 2 3 4 0.750 1.060
4 Marić/Marić 3 0 3 0 6 0.000 0.467

Skupina C, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi Dobiveni setovi Izgubljeni setovi Količnik setova Količnik poena
1 Čulo/Steinocher 3 3 0 6 2 3.000 0.991
2 Vrbanc/Šulc 3 2 1 5 2 2.500 1.304
3 Žmire/Varga 3 1 2 3 5 0.600 0.990
4 Poljičak/Hrgović 3 0 3 1 6 0.167 0.768

Skupina D, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi Dobiveni setovi Izgubljeni setovi Količnik setova Količnik poena
1 Filipan/Dolenec 3 3 0 6 1 6.000 1.485
2 Kalinić/Kovačić 3 2 1 5 3 1.667 1.067
3 Matusina/Babok 3 1 2 3 4 0.750 1.092
4 Penezić/Nikolaus 3 0 3 0 6 0.000 0.500
1/8 finala
 
 
 
 
 
  Štimac/Nojić 2
 
 
1/8 finala - 1. utakmica05.07.15:30  
  Žmire/Varga 0
 
 
 
 
 
 
 
  Mehić/Bosnar 1
 
 
1/8 finala - 2. utakmica05.07.15:30  
  Kalinić/Kovačić 2
 
 
 
 
 
 
 
  Krmpotić/Hanžić 0
 
 
1/8 finala - 3. utakmica05.07.16:00  
  Matusina/Babok 2
 
 
 
 
 
 
 
  Ovčina/Humski 2
 
 
1/8 finala - 4. utakmica05.07.16:00  
  Vrbanc/Šulc 0
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
  Barić/Martinko 0
 
 
   
1/4 finala - 1. utakmica05.07.16:30  
   
  Štimac/Nojić 2
 
 
 
 
 
  Čulo/Steinocher 2
 
 
   
1/4 finala - 2. utakmica05.07.16:30  
   
  Kalinić/Kovačić 1
 
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika 2
 
 
   
1/4 finala - 3. utakmica05.07.17:00  
   
  Matusina/Babok 1
 
 
 
 
 
  Filipan/Dolenec 2
 
 
   
1/4 finala - 4. utakmica05.07.17:00  
   
  Ovčina/Humski 1
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
  Štimac/Nojić 1
 
 
   
   
   
Polufinale - 1. utakmica05.07.17:30  
   
   
   
  Čulo/Steinocher 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika 2
 
 
   
   
   
Polufinale - 2. utakmica05.07.17:30  
   
   
   
  Filipan/Dolenec 0
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
  Čulo/Steinocher 2
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale05.07.18:30  
   
   
   
   
   
   
   
  Bosnar/Zelenika 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Štimac/Nojić 2
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Za 3. mjesto05.07.18:30  
   
   
   
   
   
   
   
  Filipan/Dolenec 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Čulo/Steinocher
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Štimac/Nojić
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Obrada rezultata: www.furkisport.hr