Pravilnik
Siget Mix liga 2019
Ukupni poredak - Siget Mix liga 2019.
Pregled - Turnir 1
Pregled - Turnir 2
Pregled - Turnir 3

Turnir 1



Po skupinama


Skupina A, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Vrbanc/Šulc 2 2 0 4 0 MAX 1.818
2 Tilić/Šprem 2 1 1 2 3 0.667 0.903
3 Krvarić/Bijelić 2 0 2 1 4 0.250 0.682

Skupina B, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Bosnar/Zelenika 2 2 0 4 0 MAX 1.622
2 Žanetić/Matić 2 1 1 2 2 1.000 0.907
3 Pelin/Pelin 2 0 2 0 4 0.000 0.700

Skupina C, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Dolenec/Dolenec 2 2 0 4 0 MAX 1.875
2 Filipan/Anić 2 1 1 2 3 0.667 0.967
3 Paukner Stojkov/Rapo 2 0 2 1 4 0.250 0.623

Skupina D, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Pilepić/Tomljanović 3 3 0 6 0 MAX 1.667
2 Visković/Humski 3 2 1 4 2 2.000 1.177
3 Kovačić/Šakota 3 1 2 2 4 0.500 0.821
4 Pastuović/Lenardić 3 0 3 0 6 0.000 0.644
1/8 finala
 
  Tilić/Šprem 2
 
 
1/8 finala - 1. utakmica11.05.14:00  
  Paukner Stojkov/Rapo 0
 
 
 
 
 
 
 
  Krvarić/Bijelić 0
 
 
1/8 finala - 2. utakmica11.05.14:00  
  Visković/Humski 2
 
 
 
 
 
 
 
  Žanetić/Matić 2
 
 
1/8 finala - 3. utakmica11.05.14:30  
  Kovačić/Šakota 0
 
 
 
 
 
 
 
  Pelin/Pelin 0
 
 
1/8 finala - 4. utakmica11.05.14:30  
  Filipan/Anić 2
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
  Tilić/Šprem 0
 
 
   
1/4 finala - 1. utakmica11.05.15:00  
   
  Bosnar/Zelenika 2
 
 
 
 
 
  Visković/Humski 0
 
 
   
1/4 finala - 2. utakmica11.05.15:00  
   
  Dolenec/Dolenec 2
 
 
 
 
 
  Žanetić/Matić 0
 
 
   
1/4 finala - 3. utakmica11.05.15:45  
   
  Vrbanc/Šulc 2
 
 
 
 
 
  Filipan/Anić 0
 
 
   
1/4 finala - 4. utakmica11.05.15:45  
   
  Pilepić/Tomljanović 2
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika 2
 
 
   
   
   
Polufinale - 1. utakmica11.05.16:30  
   
   
   
  Dolenec/Dolenec 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Vrbanc/Šulc 2
 
 
   
   
   
Polufinale - 2. utakmica11.05.16:30  
   
   
   
  Pilepić/Tomljanović 1
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika 1
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale11.05.17:15  
   
   
   
   
   
   
   
  Vrbanc/Šulc 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Dolenec/Dolenec 0
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Za 3. mjesto11.05.17:15  
   
   
   
   
   
   
   
  Pilepić/Tomljanović 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Vrbanc/Šulc
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Pilepić/Tomljanović
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Obrada rezultata: www.furkisport.hr