Pravilnik
Siget Mix liga 2019
Ukupni poredak - Siget Mix liga 2019.
Pregled - Turnir 1
Pregled - Turnir 2
Pregled - Turnir 3

Turnir 2



Po skupinama


Skupina A, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Bosnar/Zelenika 2 2 0 4 0 MAX 1.400
2 Sabol Matić/Matić 2 1 1 2 3 0.667 1.015
3 Topolovec/Rapo 2 0 2 1 4 0.250 0.725

Skupina B, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Žmire/Varga 2 2 0 4 0 MAX 1.579
2 Kovačić/Šakota 2 1 1 2 3 0.667 0.836
3 Filipan/Anić 2 0 2 1 4 0.250 0.813

Skupina C, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Visković/Humski 2 2 0 4 1 4.000 1.113
2 Prenc/Dolenec 2 1 1 3 2 1.500 1.103
3 Hrgović/Hrgović 2 0 2 0 4 0.000 0.800

Skupina D, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Kalinić/Tomljanović 3 3 0 6 0 MAX 1.579
2 Posečak/Cota 3 2 1 4 2 2.000 1.482
3 Pelin/Pelin 3 1 2 2 4 0.500 1.109
4 Josić/Bosnar 3 0 3 0 6 0.000 0.256
1/8 finala
 
 
 
 
 
  Sabol Matić/Matić 1
 
 
1/8 finala - 1. utakmica25.05.14:30  
  Hrgović/Hrgović 2
 
 
 
 
 
 
 
  Topolovec/Rapo 2
 
 
1/8 finala - 2. utakmica25.05.13:30  
  Posečak/Cota 1
 
 
 
 
 
 
 
  Kovačić/Šakota 2
 
 
1/8 finala - 3. utakmica25.05.15:00  
  Pelin/Pelin 0
 
 
 
 
 
 
 
  Filipan/Anić 1
 
 
1/8 finala - 4. utakmica25.05.14:00  
  Prenc/Dolenec 2
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
  Žmire/Varga 2
 
 
   
1/4 finala - 1. utakmica25.05.15:00  
   
  Hrgović/Hrgović 0
 
 
 
 
 
  Visković/Humski 2
 
 
   
1/4 finala - 2. utakmica25.05.15:30  
   
  Topolovec/Rapo 0
 
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika 2
 
 
   
1/4 finala - 3. utakmica25.05.15:30  
   
  Kovačić/Šakota 0
 
 
 
 
 
  Kalinić/Tomljanović 1
 
 
   
1/4 finala - 4. utakmica25.05.16:00  
   
  Prenc/Dolenec 2
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
  Žmire/Varga 2
 
 
   
   
   
Polufinale - 1. utakmica25.05.16:00  
   
   
   
  Visković/Humski 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika 0
 
 
   
   
   
Polufinale - 2. utakmica25.05.16:30  
   
   
   
  Prenc/Dolenec 2
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
  Žmire/Varga 1
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale25.05.17:00  
   
   
   
   
   
   
   
  Prenc/Dolenec 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Visković/Humski 0
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Za 3. mjesto25.05.16:30  
   
   
   
   
   
   
   
  Bosnar/Zelenika 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Prenc/Dolenec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Obrada rezultata: www.furkisport.hr