Pravilnik
Siget Mix liga 2019
Ukupni poredak - Siget Mix liga 2019.
Pregled - Turnir 1
Pregled - Turnir 2
Pregled - Turnir 3

Turnir 3



Po skupinama


Skupina A, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Bosnar/Zelenika 2 2 0 4 0 MAX 1.452
2 Josić/Bosnar 2 1 1 2 2 1.000 1.118
3 Rajković/Bijelić 2 0 2 0 4 0.000 0.583

Skupina B, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Prenc/Dolenec 2 2 0 4 1 4.000 1.189
2 Žmire/Steinocher 2 1 1 3 3 1.000 1.095
3 Matusina/Babok 2 0 2 1 4 0.250 0.754

Skupina C, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Vrbanc/Šulc 2 2 0 4 0 MAX 2.069
2 Hrgović/Hrgović 2 1 1 2 2 1.000 1.000
3 Butumović/Butumović 2 0 2 0 4 0.000 0.483

Skupina D, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Kalinić/Tomljanović (2) 3 2 1 5 2 2.500 1.237
2 Barić/Ščerbakov (2) 3 2 1 5 4 1.250 1.204
3 Ninčević/Kožić (2) 3 2 1 4 4 1.000 0.942
4 Sabol Matić/Matić 3 0 3 2 6 0.333 0.695
( ) Head to head matches between teams with equal total points
1/8 finala
 
 
 
 
 
  Josić/Bosnar 2
 
 
1/8 finala - 1. utakmica15.06.15:00  
  Butumović/Butumović 0
 
 
 
 
 
 
 
  Rajković/Bijelić 0
 
 
1/8 finala - 2. utakmica15.06.15:00  
  Barić/Ščerbakov 2
 
 
 
 
 
 
 
  Žmire/Steinocher 2
 
 
1/8 finala - 3. utakmica15.06.15:30  
  Ninčević/Kožić 1
 
 
 
 
 
 
 
  Matusina/Babok 0
 
 
1/8 finala - 4. utakmica15.06.15:30  
  Hrgović/Hrgović 2
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
  Prenc/Dolenec 2
 
 
   
1/4 finala - 1. utakmica15.06.16:00  
   
  Josić/Bosnar 0
 
 
 
 
 
  Vrbanc/Šulc 2
 
 
   
1/4 finala - 2. utakmica15.06.16:00  
   
  Barić/Ščerbakov 0
 
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika 2
 
 
   
1/4 finala - 3. utakmica15.06.16:30  
   
  Žmire/Steinocher 1
 
 
 
 
 
  Kalinić/Tomljanović 2
 
 
   
1/4 finala - 4. utakmica15.06.16:30  
   
  Hrgović/Hrgović 0
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
  Prenc/Dolenec 0
 
 
   
   
   
Polufinale - 1. utakmica15.06.17:00  
   
   
   
  Vrbanc/Šulc 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika 2
 
 
   
   
   
Polufinale - 2. utakmica15.06.17:00  
   
   
   
  Kalinić/Tomljanović 0
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
  Vrbanc/Šulc 2
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale15.06.17:45  
   
   
   
   
   
   
   
  Bosnar/Zelenika 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Prenc/Dolenec 0
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Za 3. mjesto15.06.17:45  
   
   
   
   
   
   
   
  Kalinić/Tomljanović 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Vrbanc/Šulc
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Kalinić/Tomljanović
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Obrada rezultata: www.furkisport.hr