Pravilnik
Siget Mix liga 2019
Ukupni poredak - Siget Mix liga 2019.
Pregled - Turnir 1
Pregled - Turnir 2
Pregled - Turnir 3
Pregled - Turnir 4

Turnir 4



Po skupinama


Skupina A, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Bosnar/Zelenika 2 2 0 4 0 MAX 1.429
2 Mehić/Bosnar 2 1 1 2 2 1.000 1.106
3 Dolenec/Anzulović 2 0 2 0 4 0.000 0.617

Skupina B, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Prenc/Dolenec 2 2 0 4 0 MAX 2.143
2 Krakan/Lugar 2 1 1 2 2 1.000 1.182
3 Krvarić/Bijelić 2 0 2 0 4 0.000 0.333

Skupina C, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Božić/Božić 2 2 0 4 1 4.000 1.259
2 Barić/Tomljanović 2 1 1 2 2 1.000 0.983
3 Žmire/Mišak 2 0 2 1 4 0.250 0.808

Skupina D, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi For Against Set Ratio Pts Ratio
1 Ovčina/Bogdanović 3 3 0 6 2 3.000 1.230
2 Pokupić/Venier 3 2 1 5 2 2.500 1.157
3 Visković/Humski 3 1 2 3 4 0.750 0.920
4 Sabol Matić/Matić 3 0 3 0 6 0.000 0.711
1/8 finala
 
 
 
 
 
  Mehić/Bosnar 1
 
 
1/8 finala - 1. utakmica31.08.14:00  
  Žmire/Mišak 2
 
 
 
 
 
 
 
  Dolenec/Anzulović 0
 
 
1/8 finala - 2. utakmica31.08.14:00  
  Pokupić/Venier 2
 
 
 
 
 
 
 
  Krakan/Lugar 0
 
 
1/8 finala - 3. utakmica31.08.14:30  
  Visković/Humski 2
 
 
 
 
 
 
 
  Krvarić/Bijelić 0
 
 
1/8 finala - 4. utakmica31.08.14:30  
  Barić/Tomljanović 2
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
  Prenc/Dolenec 2
 
 
   
1/4 finala - 1. utakmica31.08.15:00  
   
  Žmire/Mišak 0
 
 
 
 
 
  Božić/Božić 2
 
 
   
1/4 finala - 2. utakmica31.08.15:00  
   
  Pokupić/Venier 0
 
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika 2
 
 
   
1/4 finala - 3. utakmica31.08.15:30  
   
  Visković/Humski 0
 
 
 
 
 
  Ovčina/Bogdanović 2
 
 
   
1/4 finala - 4. utakmica31.08.15:30  
   
  Barić/Tomljanović 1
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
  Prenc/Dolenec 2
 
 
   
   
   
Polufinale - 1. utakmica31.08.16:30  
   
   
   
  Božić/Božić 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika 2
 
 
   
   
   
Polufinale - 2. utakmica31.08.16:30  
   
   
   
  Ovčina/Bogdanović 0
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
  Prenc/Dolenec 1
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale31.08.17:30  
   
   
   
   
   
   
   
  Bosnar/Zelenika 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Božić/Božić 2
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Za 3. mjesto31.08.17:30  
   
   
   
   
   
   
   
  Ovčina/Bogdanović 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Božić/Božić
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Obrada rezultata: www.furkisport.hr