Pravilnik
Siget Mix liga 2020
Ukupni poredak - Siget Mix liga 2020.
Pregled - Kvalifikacije Turnir 1
Pregled - Turnir 1
Pregled - Turnir 2
Pregled - Kvalifikacije Turnir 3
Pregled - Turnir 3
Svi rezultati - Kvalifikacije Turnir 1
Svi rezultati - Turnir 1
Svi rezultati - Turnir 2
Svi rezultati - Kvalifikacije Turnir 3
Svi rezultati - Turnir 3

Turnir 1



Po skupinama


Skupina A, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi Dobiveni setovi Izgubljeni setovi Količnik setova Količnik poena
1 Bosnar/Zelenika 3 3 0 6 1 6.000 1.296
2 Čuček/Matić 3 2 1 5 3 1.667 1.244
3 Erlić/Basta 3 1 2 3 4 0.750 0.819
4 Pelin/Šprem 3 0 3 0 6 0.000 0.733

Skupina B, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi Dobiveni setovi Izgubljeni setovi Količnik setova Količnik poena
1 Radanović/Pokrešnik 3 3 0 6 2 3.000 1.265
2 Vrbanc/Šulc 3 2 1 5 3 1.667 1.188
3 Rajković/Hrgović 3 1 2 2 5 0.400 0.848
4 Kalinić/Kovačić 3 0 3 3 6 0.500 0.808

Skupina C, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi Dobiveni setovi Izgubljeni setovi Količnik setova Količnik poena
1 Lazić/Pribanić 3 3 0 6 1 6.000 1.515
2 Barić/Martinko 3 2 1 5 3 1.667 1.063
3 Visković/Humski 3 1 2 2 5 0.400 0.810
4 Kovačić/Šakota 3 0 3 2 6 0.333 0.760

Skupina D, Poredak i raspored

RNK Klub Odigrane Pobjede Porazi Dobiveni setovi Izgubljeni setovi Količnik setova Količnik poena
1 Matusina/Babok 3 3 0 6 2 3.000 1.090
2 Krmpotić/Šapina 3 2 1 4 3 1.333 1.011
3 Žmire/Varga 3 1 2 3 4 0.750 0.979
4 Filipan/Tomljanović 3 0 3 2 6 0.333 0.925
1/8 finala
 
 
 
 
 
  Čuček/Matić 2
 
 
1/8 finala - 1. utakmica07.06.16:00  
  Visković/Humski 1
 
 
 
 
 
 
 
  Erlić/Basta 0
 
 
1/8 finala - 2. utakmica07.06.16:00  
  Krmpotić/Šapina 2
 
 
 
 
 
 
 
  Vrbanc/Šulc 2
 
 
1/8 finala - 3. utakmica07.06.16:30  
  Žmire/Varga 0
 
 
 
 
 
 
 
  Rajković/Hrgović 0
 
 
1/8 finala - 4. utakmica07.06.16:30  
  Barić/Martinko 2
 
 
Četvrtzavršnica
 
 
  Radanović/Pokrešnik 2
 
 
   
1/4 finala - 1. utakmica07.06.17:00  
   
  Čuček/Matić 1
 
 
 
 
 
  Lazić/Pribanić 2
 
 
   
1/4 finala - 2. utakmica07.06.17:00  
   
  Krmpotić/Šapina 0
 
 
 
 
 
  Bosnar/Zelenika 0
 
 
   
1/4 finala - 3. utakmica07.06.17:30  
   
  Vrbanc/Šulc 2
 
 
 
 
 
  Matusina/Babok 0
 
 
   
1/4 finala - 4. utakmica07.06.17:30  
   
  Barić/Martinko 2
 
 
 
Poluzavršnica
 
 
 
 
  Radanović/Pokrešnik 2
 
 
   
   
   
Polufinale - 1. utakmica07.06.18:30  
   
   
   
  Lazić/Pribanić 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Vrbanc/Šulc 2
 
 
   
   
   
Polufinale - 2. utakmica07.06.18:30  
   
   
   
  Barić/Martinko 1
 
 
 
 
 
Završnica
 
 
 
 
 
 
 
 
  Radanović/Pokrešnik 2
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Finale07.06.19:30  
   
   
   
   
   
   
   
  Vrbanc/Šulc 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Lazić/Pribanić 2
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Za 3. mjesto07.06.19:30  
   
   
   
   
   
   
   
  Barić/Martinko 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Radanović/Pokrešnik
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Lazić/Pribanić
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Obrada rezultata: www.furkisport.hr