Teren 1
10:00

Završeno
Skupina D - 01. kolo Tablica
Sabol Matić/Matić 1 6 15 5
Barić/Ščerbakov 2 15 13 11
10:30

Završeno
Skupina A - 03. kolo Tablica
Josić/Bosnar 0 13 14
Bosnar/Zelenika 2 15 16
11:00

Završeno
Skupina B - 03. kolo Tablica
Matusina/Babok 0 10 9
Prenc/Dolenec 2 15 15
11:30

Završeno
Skupina A - 01. kolo Tablica
Rajković/Bijelić 0 9 11
Josić/Bosnar 2 15 15
12:00

Završeno
Skupina B - 01. kolo Tablica
Žmire/Steinocher 2 9 15 11
Matusina/Babok 1 15 9 6
12:30

Završeno
Skupina A - 02. kolo Tablica
Bosnar/Zelenika 2 15 15
Rajković/Bijelić 0 7 8
13:00

Završeno
Skupina B - 02. kolo Tablica
Prenc/Dolenec 2 15 7 11
Žmire/Steinocher 1 10 15 9
15:00

Završeno
1/8 finala - 1. utakmica
Josić/Bosnar 2 15 15
Butumović/Butumović 0 9 3
15:30

Završeno
1/8 finala - 3. utakmica
Žmire/Steinocher 2 14 15 11
Ninčević/Kožić 1 16 8 5
16:00

Završeno
1/4 finala - 1. utakmica
Prenc/Dolenec 2 15 15
Josić/Bosnar 0 8 13
16:30

Završeno
1/4 finala - 3. utakmica
Bosnar/Zelenika 2 10 15 15
Žmire/Steinocher 1 15 10 13
17:00

Završeno
Polufinale - 1. utakmica
Prenc/Dolenec 0 19 11
Vrbanc/Šulc 2 21 21
17:45

Završeno
Finale
Vrbanc/Šulc 2 21 26
Bosnar/Zelenika 0 19 24
Teren 2
10:00

Završeno
Skupina D - 01. kolo Tablica
Kalinić/Tomljanović 2 17 15
Ninčević/Kožić 0 15 7
10:30

Završeno
Skupina C - 01. kolo Tablica
Hrgović/Hrgović 2 15 15
Butumović/Butumović 0 11 8
11:00

Završeno
Skupina D - 02. kolo Tablica
Kalinić/Tomljanović 2 15 15
Sabol Matić/Matić 0 7 9
11:30

Završeno
Skupina C - 02. kolo Tablica
Vrbanc/Šulc 2 15 15
Hrgović/Hrgović 0 10 9
12:00

Završeno
Skupina D - 02. kolo Tablica
Ninčević/Kožić 2 10 15 15
Barić/Ščerbakov 1 15 13 13
12:30

Završeno
Skupina C - 03. kolo Tablica
Butumović/Butumović 0 3 7
Vrbanc/Šulc 2 15 15
13:00

Završeno
Skupina D - 03. kolo Tablica
Barić/Ščerbakov 2 15 12 11
Kalinić/Tomljanović 1 8 15 9
13:30

Završeno
Skupina D - 03. kolo Tablica
Sabol Matić/Matić 1 11 15 5
Ninčević/Kožić 2 15 10 11
15:00

Završeno
1/8 finala - 2. utakmica
Rajković/Bijelić 0 10 4
Barić/Ščerbakov 2 15 15
15:30

Završeno
1/8 finala - 4. utakmica
Matusina/Babok 0 12 9
Hrgović/Hrgović 2 15 15
16:00

Završeno
1/4 finala - 2. utakmica
Vrbanc/Šulc 2 15 15
Barić/Ščerbakov 0 7 12
16:30

Završeno
1/4 finala - 4. utakmica
Kalinić/Tomljanović 2 15 15
Hrgović/Hrgović 0 12 6
17:00

Završeno
Polufinale - 2. utakmica
Bosnar/Zelenika 2 21 21
Kalinić/Tomljanović 0 9 14
17:45

Završeno
Za 3. mjesto
Prenc/Dolenec 0 16 19
Kalinić/Tomljanović 2 21 21

Obrada rezultata: www.furkisport.hr