Teren 1
10:00

Završeno
Skupina A - 01. kolo Tablica
Mehić/Bosnar 2 15 15
Dolenec/Anzulović 0 5 12
10:30

Završeno
Skupina B - 01. kolo Tablica
Krvarić/Bijelić 0 6 8
Krakan/Lugar 2 15 15
11:00

Završeno
Skupina D - 01. kolo Tablica
Sabol Matić/Matić 0 13 12
Ovčina/Bogdanović 2 15 15
11:30

Završeno
Skupina A - 02. kolo Tablica
Bosnar/Zelenika 2 15 15
Mehić/Bosnar 0 13 9
12:00

Završeno
Skupina B - 02. kolo Tablica
Prenc/Dolenec 2 15 15
Krvarić/Bijelić 0 2 4
12:30

Završeno
Skupina A - 03. kolo Tablica
Dolenec/Anzulović 0 9 11
Bosnar/Zelenika 2 15 15
13:00

Završeno
Skupina B - 03. kolo Tablica
Krakan/Lugar 0 9 13
Prenc/Dolenec 2 15 15
13:30

Završeno
Skupina D - 03. kolo Tablica
Ovčina/Bogdanović 2 8 15 11
Visković/Humski 1 15 8 3
14:00

Završeno
1/8 finala - 1. utakmica
Mehić/Bosnar 1 15 14 8
Žmire/Mišak 2 10 16 11
14:30

Završeno
1/8 finala - 3. utakmica
Krakan/Lugar 0 14 10
Visković/Humski 2 16 15
15:00

Završeno
1/4 finala - 1. utakmica
Prenc/Dolenec 2 15 15
Žmire/Mišak 0 7 10
15:30

Završeno
1/4 finala - 3. utakmica
Bosnar/Zelenika 2 15 15
Visković/Humski 0 9 10
16:30

Završeno
Polufinale - 1. utakmica
Prenc/Dolenec 2 21 21
Božić/Božić 0 18 14
17:30

Završeno
Finale
Prenc/Dolenec 1 21 19 8
Bosnar/Zelenika 2 15 21 15
Teren 2
10:00

Završeno
Skupina C - 01. kolo Tablica
Žmire/Mišak 1 7 15 11
Božić/Božić 2 15 13 13
10:30

Završeno
Skupina C - 03. kolo Tablica
Božić/Božić 2 15 17
Barić/Tomljanović 0 10 15
11:00

Završeno
Skupina D - 01. kolo Tablica
Visković/Humski 0 13 12
Pokupić/Venier 2 15 15
11:30

Završeno
Skupina D - 02. kolo Tablica
Pokupić/Venier 1 15 7 14
Ovčina/Bogdanović 2 13 15 15
12:00

Završeno
Skupina C - 02. kolo Tablica
Barić/Tomljanović 2 17 15
Žmire/Mišak 0 15 11
12:30

Završeno
Skupina D - 02. kolo Tablica
Visković/Humski 2 15 15
Sabol Matić/Matić 0 13 11
13:00

Završeno
Skupina D - 03. kolo Tablica
Sabol Matić/Matić 0 7 8
Pokupić/Venier 2 15 15
14:00

Završeno
1/8 finala - 2. utakmica
Dolenec/Anzulović 0 0 0
Pokupić/Venier 2 15 15
14:30

Završeno
1/8 finala - 4. utakmica
Krvarić/Bijelić 0 8 9
Barić/Tomljanović 2 15 15
15:00

Završeno
1/4 finala - 2. utakmica
Božić/Božić 2 15 15
Pokupić/Venier 0 12 11
15:30

Završeno
1/4 finala - 4. utakmica
Ovčina/Bogdanović 2 21 15 15
Barić/Tomljanović 1 15 21 9
16:30

Završeno
Polufinale - 2. utakmica
Bosnar/Zelenika 2 21 22
Ovčina/Bogdanović 0 13 20
17:30

Završeno
Za 3. mjesto
Božić/Božić 2 10 21 15
Ovčina/Bogdanović 1 21 12 12

Obrada rezultata: www.furkisport.hr